Treninger
Alle våre treninger skjer i regi av Epona Ryttersenter. Her er det et godt tilbud for ryttere på alle nivåer, både i dressur og sprang. Kontakt Epona dersom du er interessert i å bli med på trening. www.epona.no
Trond Clemmetsen
Trond underviser i sprangridning hver onsdag fra 16.00-18.00.
Allan Skov
Allan Skov er utdannet berider og har flere internasjonale plasseringer i både dressur og sprang. Han underviser tirsdager og onsdager i både dressur og sprang. Han har også jevnlige weekendkurs.
Siv Morberg
Siv Morberg har trener II utdanning fra NRYF. Siv utdanner hester helt opp til Grand Prixnivå i dressur. Hun har deltatt i flere mesterskap og har ridd VM for unghester en rekke ganger. Siv underviser i dressur og bakkearbeid og kommer til Epona ca en helg i måneden.
Svanhild Breive:
Svanhild Breive har ansvaret for Future Riders i regi av Epona Ryttersenter. Linne er en veldig dyktig rytter i både sprang og dressur.

Trond Clemmetsen
Allan Skov (Foto: Ane H. Tveit Nilsen)
Siv Morberg (Foto: Lillian Strand)